Yhteystiedot

Yhteystiedot

Juha Raitanen, Toimitusjohtaja, hallituksen puheenjohtaja 

Laskutus ja myynti

juha.raitanen@somersora.com


040 5235245

Juhani Louramo, Työmaapäällikkö

louhinta ja tarjoukset 

juhani.louramo@somersora.com


045 3591949

Timo Stocklin, Työnjohtaja


timo.stocklin@somersora.com


0400 138424

Olli Raitanen, korjaamo ja seulonta

olli.raitanen@somersora.com


040 5235244

Tomi Siikjärvi, Työmaapäällikkö

 

tomi.siikjarvi@somersora.com


041 3147495

Mikko Ruohonen, Työnjohtaja

maanrakennus

mikko.ruohonen@somersora.com


0400 770257

Mika Vaittinen, Työpäällikkö

tarjoukset

mika.vaittinen@somersora.com


040 1240550


Markus Hyytiäinen, Työnjohtaja

 

markus.hyytiainen@somersora.com


044 3601560

Heikki Karppinen, Työnjohtaja

maanrakennus ja mittaus

heikki.karppinen@somersora.com


0400 256984