Yhteystiedot

Yhteystiedot

Juha Raitanen, Toimitusjohtaja 

Laskutus ja myynti

juha.raitanen@somersora.com


040 5235245

Timo Stocklin, Työnjohtaja


timo.stocklin@somersora.com


0400 138424

Olli Raitanen, Hallituksen puheenjohtaja

korjaamo ja seulonta

olli.raitanen@somersora.com


040 5235244

Mikko Ruohonen, Työnjohtaja

maanrakennus

mikko.ruohonen@somersora.com


0400 770257

Juhani Louramo, Työmaapäällikkö

louhinta ja tarjoukset 

juhani.louramo@somersora.com


045 3591949

Mika Vaittinen, Työpäällikkö

tarjoukset

mika.vaittinen@somersora.com


040 1240550


Heikki Karppinen, Työnjohtaja

maanrakennus ja mittaus

heikki.karppinen@somersora.com


0400 256984

Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä. Valitsemalla "Hyväksy" hyväksyt evästeiden käytön.

Lue lisää
Hyväksy